Op. Dr. Cem Özlük
Vajen Estetiği
Vajen Estetiği ameliyatları tarafımızca yüksek kalitede, üst seviye donanımlarla ve alanında en kaliteli ve sorunsuz operasyonlara imza atan bu konuda dünyaca tanınmış olan Op. Dr. Cem Özlük ve ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Penis büyütme operasyonu sayesinde vücudunuzda yapacağımız doğru birkaç uygulama ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ideal boyutlara gelen penislere sahip olabilirsiniz.

Vajen Estetiği (LABİOPLASTY) Nedir?

Vajen estetiği kadınların genital bölgelerinde çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen bozulmaları düzenlemek için yaptırdıkları estetik türüdür. Bozukluk denmesinin sebebi cinsel ilişkide alınan hazzın azalmasında etkili olmasıdır. Yine oturup kalkmada genişleyen vajinanın hava alması sebebiyle ses çıkartması gibi problemler meydana getirmesi de bozukluk denmesine sebep gösterilebilir.

Son 6 yılda bu estetiğe kadınlar tarafından ilgi artmıştır. Vajen estetiğinde yapılan işlemler 2 başlık altında toplanabilir. Bunlar iç vajinal estetik ve dış vajinal estetiktir.

Dış Vajinal Estetik

  • Labioplasti (Küçük dudakların (Labium minus) Küçültülmesi)
  • Labium majuslara yağ ya da dolgu enjeksiyonu (Büyük dudakların dolgunlaştırılması)
  • Pubis estetiği

Labioplasti (Küçük Dudak) Estetiği

Vajinanın dıştan görünen kısmında olan küçük dudaklar bazı kadınlarda genetiğine bağlı olarak normalden daha büyük ve uzun olabilmektedir. İç dudak sarkması olarak da bilinir. İç dudak sarkması nedir sorusu sıkça akla gelmektedir. Bu sarkıklık genelde doğuştan olmakla beraber doğum sonrasında da oluşabilmektedir. Bu durum zayıf kadınlarda daha rahatsız edici bir durumdur. Rahatsızlığa sebep olan bir başka sebepte dar kıyafetler ve mayolardan fark edilebilir düzeyde belli olmasıdır. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmaktan kadınlar labioplasti estetiğini yapmayı tercih etmektedirler.

Labioplasti (Küçük Dudak) Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Labioplasti ameliyatı estetiğe gelen kişilerin genel durumlarına göre ortalama 30-60 dk. arasında tamamlanmaktadır. Lokal ve gene anestezi altında işlem gerçekleştirilmektedir.

Labioplasti Ameliyat  Sonrasında Yapılacaklar ve Normale Dönme Süresi

Lokal anestezi ile ameliyatı gerçekleştirilen hastalar 1-2 saat gibi kısa bir süre sonra hastaneden ayrılabilmektedirler. Estetik yapılan bölgenin temizliği hakkında gerekli bilgiler verilmektedir. Ameliyat sonrası oluşabilecek enfeksiyon riskini azaltmak için antibiyotik ilaçlar verilebilir. Ayrıca oluşabilecek ağrılar içinde ağrı kesiciler verilmektedir. 1 gün boyunca su ile teması engellenmelidir. Bu süreden sonra iş hayatına ve gündelik yaşama kolaylıkla dönülebilinmektedir.

1 hafta boyunca spor yapmaktan kaçınarak gereksiz zorlamalardan kaçınılmalıdır. Dikişler 2 ile 3 hafta içinde düşerler. Dikişler düştükten sonra cinsel hayatınıza devam edebilirsiniz.

Büyük Dudaklara Yağ ya da Dolgu Enjeksiyonu (Labium Majus Dolgunlaşturma)

Vajinada dışta bulunan büyük dudaklar bazı kadınlarda buruşuk veya sarkık olabilmektedir. Bu durum doğuştan yada sonradan ortaya çıkabilmektedir. Göğüsleri dolgunlaştırılan kişilerde ki gibi bu kısımlar enjeksiyon tekniğiyle dolgunlaştırılarak daha iyi bir görünüm kazanmaktadırlar.

Dolgu Maddesi Olarak Ne Tercih Edilir?

Dolgu maddesi olarak estetik uygulanan kişinin vücudundan alınan kendi yağları tercih edilmektedir. Bunun sebebi enjekte edilen yerde herhangi bir alerjik tepki oluşmaması ve doku uyuşmazlığının meydana gelmesinin istenmemesidir.

Dolgunlaştırma İşlemi Nasıl Yapılır ve Ne Kadar Sürer?

Dolgunlaştırma lokal veya genel anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Enjeksiyon için alınacak yağ genelde karın bölgesinden tercih edilir ve büyük dudaklara enjekte edilmektedir. Hasta anestezi etkisi geçtikten sonra 1-2 saat içinde evine gidebilir.

Normal Yaşantıya Ne Zaman Dönülür?

Yağ veya dolgu enjeksiyonunda, enjeksiyon yapılan yerlerde birkaç günde geçen şişikler meydana gelebilmektedir. Bu dönemde daha bol kıyafetler ve iç çamaşırları giymek hassasiyeti azaltabilmektedir. Ameliyat sonrası antibiyotik ve ağrı kesici ilaçlar kullanılabilmektedir.

İç Vajinal Estetik

  • Hymenoplasti (Kızlık zarı onarımı)
  • Vajinoplasti (Vajinanın daraltılması)

Hymenoplasti (Kızlık Zarı Onarımı )

 Kızlık zarında oluşan yırtıkların tekrar dikilmesidir. Sağlığı veya estetiğini etkileyen bir durum yoktur. Kadınlarda bu durum biraz hassas olduğundan tedavisi belli şartlar altında mümkün olabilmektedir.

Vajinoplasti (Vajina Daraltma) Ameliyatı

Vajina daraltma ameliyatı genelde 2’den fazla doğum yapmış kadınların vajina kaslarının gevşemesine bağlı cinsel ilişkinin kalitesini düşürmesi ve vajinada oturup kalkmalarda çıkan seslerin kadınları psikolojik sıkıntıya girmelerine sebep olan durumları ortadan kaldırılması için tercih edilen estetik yöntemidir.

Kasların gevşemesine bağlı olarak ileri yaşlarda idrar kaçırma, idrar torbası ve kalın bağırsağın sarkması ve hatta rahmin sarkması gibi problemler oluşmaktadır. Vajina kaslarının gevşek olup olmadığını kadınlar kendileri test edebilirler. Eğer iki parmağınızı vajinanıza yerleştirip kavrayamıyorsanız vajinanız olması gerekenden daha gevşek demektir.

Vajinoplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır ? Ne kadar sürer?

Vajinoplasti ameliyatı kadınlar tarafından çoğunlukta genel anestezi altında gerçekleştirilse de belden uyuşturma işlemiyle de rahat bir ameliyat gerçekleştirilebilmektedir. Vajinanın arka duvarından yapılan daraltma sayesinde tedavi edilir. Ameliyat hastanın genel durumuna göre 30-60 dk. sürmektedir.

Gündelik Hayata ve Cinsel ilişkiye Ne Zaman Dönebilirim?

Vajinoplasti tedavisinde sonra bir kaç saat içinde hastaneden ayrılabilirsiniz. Vajinoplasti tedavisinden sonra vajinaya konulan tampon bir gün sonra çıkarılır. Yapılan dikişler kendiliğinden erir. Enfeksiyon önlemek amacıyla verilen antibiyotikler düzenli şekilde kullanılmalıdır ve bu bölgenin hijyenine azami miktarda dikkat edilmelidir. Tedaviden 6 hafta sonra cinsel ilişkinize normal bir şekilde dönebilirsiniz. Yinede cinsel ilişki sırasında vajinal kayganlaştırıcı kullanmada fayda vardır.

Vajen Estetiği Fiyatları

Vajen estetiği fiyatları yukarıdaki anlatılan bütün konuları ilgilendirir ve hastanın durumuna göre de uygulanacak tedaviler değişmektedir. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.


Mustafa Keser

Sizi sizden daha çok düşünen bir doktordur.İyi ki bu değerli insanı tanımışım. Teşekkür ederim Op.Dr. Cem Özlük


Alp Yemen

Penis büyütme problemim de bana çok ama çok yardımcı olan doktor Cem Bey’e teşekkürü bir borç bilirim.


Hamza Karagöz

Penis büyütme konusunda kullanmadığım ilaç kalmadı ve anladım ki ameliyat olmak gerekiyormuş.Cem hocaya teşekkür ederim


Hakan Soydancı

İlk defa ameliyat oldum ve o da penis büyütme ameliyatı.Cem Özlük o kadar bilgili ve tecrübeli bir doktor ki şimdi kendimi çok mutlu hissediyorum sayesinde.Çalışma Saatleri

Op. Dr. Cem Özlük’ e ulaşmak için çalışma saatlerini kontrol edebilir ve randevu alabilirsiniz.Randevu Alın

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak Op.Dr. Cem Özlük ‘e ulaşabilirsiniz.


İletişim Numarası

+90 (535) 463 53 33Adres

Atatürk Blv. No:36
Alanya/Antalya

Ayrıntılı Bilgi Edin
Hemen Bilgi Al
Vajen Estetiği hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.Cemozluk.com .İzinsiz hiçbir bilgi ve içerik kopyalanamaz.