Penis Büyütme Yöntemleri Nasıldır?

 

Bir türlü doğru düzgün konuşulamayan ve hakkında bilgi sahibi olunamayan konularımız arasında cinsellik ve penis büyütme yöntemleri nasıldır gibi hususlar var.

 

İlgili doktorlarla yani üroloji uzmanları ile yapılan internet yazışmalarına bir göz attığınızda penis büyütme yöntemleri nasıldır sorusunun ağırlıklı olarak başta geldiğini fark ediyorsunuz. Erkeklerin dünyasında bu konu fazlasıyla önemli. Cerrahi müdahale, penisi uzattığı söylenen bitkisel çözümler ve bazı sözde cihazlar hakkında doktorlara durmaksızın sorular soruluyor. 14 yaşındaki gençlerin bile soruları var.

 

Tıbbi gerçeklere dayanarak öncelikle belirtmek isteriz ki bu konu hem kadınlar hem de erkekler açısından, kelimenin tam anlamıyla söyleyecek olursak, “kandırılmaya” çok müsait bir alandır. İstismar diyerek işi kibarlaştırmaya gerek yok, bazı reklamlarda ve ürünlerde düpedüz kandırılma amaçlanmaktadır. Toplumumuzda cinsellik ve cinsel gücün artırılması her zaman için merak edilen bir husustur. “Ya gerçekten büyürse” düşüncesi erkeklerin aklından çıkmaz. Bütün Doğu toplumlarında erkeklik çoğu zaman penis boyu ile bağdaştırılır.

Fakat baştan belirtmek gerekiyor ki, penis boyu nasıl uzar sorusunun tek sağlıklı yanıtı da tıptan ve yapılacak cerrahi müdahalelerden geçmektedir.

 

İnsan vücudunun doğuştan gelen formu bitkisel formüllerle, bir takım pompalarla ya da sözde fayda sağlayacak ilaçlarla değişmez. Organlar ancak cerrahi operasyonlarla yeniden şekillendirilebilir.

 

Penis Büyütme Ameliyatları

 

Üroloji uzmanları ve cerrahları olarak bu konuda iki yöntem üzerinden çalışıyoruz. Penis büyütme ve penis kalınlaştırma operasyonları yapıyoruz. Penis kalınlaştırma vücuda hastanın kendi yağ dokusundan alınmış ve saflaştırılmış, sonra da gene hastanın kendi kan plazması eklenmiş içeriğin penis bölgesine enjekte edilmesi ile yapılıyor. Duruma bağlı olarak ikinci bir enjeksiyon da uygulanabilir fakat daha fazlası olmaz. Vücut bu verilen içeriği emer ve zamanla etkisi görülür.

 

Penis büyütme ameliyatları ise organı vücuda bağlayan deriler üzerinde, alttan veya üstten yapılan bir deri revizyonudur. Organın en ve boy orantısı dikkate alınarak gerçekleştirilen kombine bir işlemdir. Söz konusu bölgedeki derilerin serbest bırakılmasıdır. Unutulmaması gereken husus bu ameliyatlarda organın yeni baştan yapılmadığıdır, yapılan bir çeşit iyileştirmedir. Her iki müdahale çeşidinden sonra hastanın cinsel hayatında bir sorun çıkmaz. İdrar kaçırmayla ya da çocuk sahibi olabilme gücüyle hiçbir ilgisi yoktur. Operasyonlar sonrası hastadan sadece bir ay kadar cinsel aktivitelerden (mastürbasyon dahil) uzak durması istenir. Herhangi bir alerjik reaksiyon da yaşanmayacaktır.

 

Penis Boyu Hakkında Genel Bilgiler

 

Penis büyütme operasyonunu düşünmeden önce normal penis boyu hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Normal penis ereksiyon halinde değilken 5 veya 6 cm. arasında duran bir organdır. Ereksiyon halindeyken 11 ile 14 cm. büyüklüğe ulaşması normaldir. Bu rakamların altındaki penisler tıpta mikro penis olarak geçer ve büyütülmesi düşünülebilir. Erkeklerin günlük hayatında, örneğin mahalle kahvelerinde sık sık dillendirilen kamış nasıl büyür sorusunu lütfen bu rakamlar üzerinden düşünün.

 

Penis büyütme veya kalınlaştırma sonuçta estetik bir müdahaledir, genital estetik içinde geçer. Herhangi bir cihaz (implant) ya da yapay dolgu malzemesi operasyonlarda kullanılmaz.

 

Penis Boyu ve Sözde Bitkisel Çözümler

 

Bir kez daha herhangi bir hapın ya da pompanın penis büyütmede işe yaramadığını belirtmek isteriz. Eskiden beri afrodizyak etkisi olduğu bilinen bazı besinler cinsel arzu ile ilgilidir, cinsel organın ebatlarını değiştirecek bir bitkisel karışım yoktur. Penis boyu uzatma bitkisel reçetelerle yapılmaz.  Güvenilecek tek çözüm üroloji uzmanı, seksolog gibi tıp insanlarının önerdikleridir. Bu konuları rahatlıkla doktorunuzla konuşabilirsiniz. Hastanın mahremiyeti bir doktor açısından çok önemlidir, ne konuşulduysa hasta ile doktor arasında kalacaktır. Bu ameliyatların süresini de yaklaşık bir buçuk saat olarak vermekteyiz. Duruma bağlı olarak aynı gün içinde taburcu bile olabilirsiniz.

 

Ayrıca estetik cerrahi ülkemizde yüksek kaliteye ulaşmıştır. Genital estetik operasyonları da buna dahildir. Sadece büyütme ve kalınlaştırma açısından değil, peniste görülen herhangi bir şekil bozukluğu da operasyonlar ile rahatlıkla düzeltilmektedir. Bu konuda uzmanlaşmış doktorlar özellikle vatani görevlerini yaparken çok sayıda penis operasyonu yapmış, böylece konu hakkında adeta sahada tecrübelerini artırmış estetik cerrahlardır. Operasyonlar ülkemizde özel hastanelerde yapılmaktadır.

 

Penis ve İnsan Psikolojisi

 

Erkek cinselliğinin temeli olan penis erkek üreme sistemi içinde yer alan bir organdır. Böyle bilimsel çağrışımlı bir cümle ile tanımlamaya çalışıyoruz ama penis bundan öte erkeklerin psikolojisini çok derinden etkileyen bir organdır. Yaşanan cinsel problemlerin ve kavgaların çoğu penis ebadının konu edilmesi yüzünden çıkar. Bu yüzden “penis uzatıcı ve kalınlaştırıcı şeyler” her zaman gündemdedir. Sık sık söylenen boyu değil işlevi önemli, penis büyüklüğü parmak kalınlığından anlaşılır, boyu uzun olanın penisi de uzun olur gibi sözler ise şehir efsaneleridir. Cinsel konularda herhangi bir sıkıntınız varsa lütfen derme çatma sözlere değil, uzman hekimlere güvenin. Hem fizyolojik hem de psikolojik olarak sizi tedavi edecek olanlar onlardır. Genital estetik operasyonları bir erkeğe ihtiyacı olan özgüveni de sağlayacaktır.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Cemozluk.com .İzinsiz hiçbir bilgi ve içerik kopyalanamaz.