Penis Büyütme Teknikleri Nelerdir?

Hem kadınlar hem erkekler hayatımızın başdanışmanı haline gelen internetteki arama motorlarına sık sık penis büyütme teknikleri nelerdir sorusunu sormaktalar.

 

Cevap olarak penis büyütme teknikleri nelerdir konusu hakkında sayfalarca süren yazılara rastlayabilirsiniz. Kesinlikle uzman doktorlarca yazılmış olanları okumanızı öğütleriz. Çünkü cinsellik herkesin üzerinde laf edebildiği ve istismara son derece açık bir konudur. Sonuçta kendinizi penis büyüten pompa alırken bulabilirsiniz. Bu çeşit satışlar kesinlikle kandırmacadır. Aynı şekilde penis ebadını büyüten özel bitkisel çözümler de yoktur.

 

Cinsel konulardaki rehberleriniz uzman doktorlar (bilhassa üroloji), psikoterapistler ve seksologlar olmalıdır.

 

Yılların değişmeyen sorusu olan penis boyu ne kadar olmalıdır konusuna dair daha pek çok yazı okuyabilirsiniz. Özet olarak bu yazılarda Türk erkeklerinin ortalama penis boyunun 12 cm. olduğu da belirtilmektedir. Fakat eklemek isteriz ki penis boyu daha iyi bir cinsellik demek değildir.

 

Penis Boyu ve Cinsellik

 

Cinsel ilişki sırasında çok daha duyarlı olan vaginanın giriş kısmı penis tarafından uyarılacak, bu da çiftlerin ilişkiden haz almasını başlatacaktır. Ayrıca döllenme olabilmesi için penisin spermleri vaginanın arka kısmına boşaltması gerekir. Bunlar tıbbi gerçekler, fakat sonuçta tıp dünyasında penis boyunun dölleme gücü ile bağlantılı olmadığı bilinmektedir. Konu eşe zevk vermekle, tatmin etmekle ilgilidir. Özellikle Doğu toplumlarında erkekliğin gücü penis boyu ile birlikte düşünülür. Aynı şekilde mitolojide de erkeklik organı olan penis her zaman bereketin sembolü olmuştur. Ereksiyon halindeki Priapos heykellerini hediyelik eşya dükkanlarından hatırlarsınız. Penis aynı zamanda estetik olması gerekli organ olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden penisin şekil ve büyüklük sorunlarını düzelten operasyonlar genital estetik alanına girmekte ve erkeklerin psikolojilerini düzeltmektedir. Erkeklerin cinsel özgüvenlerini artıran, çiftlerin daha mutlu bir cinsel hayat yaşamasına imkan veren uygulamalardır.

 

Penis erkekler için aynı zamanda cinsel bir rehberdir. Partnerini istemeyen bir penis (bu konu sosyal medya dilinde şimdi elektrik alıp almama olarak geçiyor) bunu erkeğe belli eder, sertleşme veya geç boşalma gibi sorunlar yaşar.

 

Penis Büyütme Teknikleri Hakkında Genel Bilgiler

 

Genital cerrahide penis büyütme işlemi iki farklı şekilde yapılır. Penis kalınlaştırma olarak geçen uygulamalarda hastanın kalça, bacak arkası gibi kısımlarından alınan yağ dokusu gene hastanın kendi kan plazması ile birleştirilir, sonuçta kök hücre bakımından zengin hale getirilen sıvı penis bölgesine enjekte edilir. Büyüme bu işlemde ene doğru yayılan bir kalınlaşma olarak sağlanır. Enjekte işlemi doktor gerekli görürse ikinci kere yapılabilir ama daha fazla bir uygulama tercih edilmiyor. Bir hafta sonunda hasta normal hayatına dönebilir. Fakat bazı doktorlar bu operasyonlardan sonra mastürbasyon dahil cinsel aktivitelerden bir ay kadar uzak durulmasını da öğütleyebilir.

 

Boy Uzatma

 

Eğer hasta boy uzunluğunu tercih ediyorsa bu kez leğen kemiğinin altında görülen ve penisin bağlandığı asıcı deri kesiliyor, penisin öne doğru uzaması sağlanıyor. Yani penis büyütme ameliyatı aslında en ve boy orantısının söz konusu olduğu bir deri şekillendirmesi olarak tanımlanabilir. Hangi çeşit bir işlemin yapılacağına hem hasta hem doktor birlikte karar veriyorlar. Doktorlar açısından kök hücrelerin iyileştirici etkisi olduğu için kalınlaştırma daha sağlıklı kabul ediliyor, bu durumda vücutta herhangi herhangi bir kesi de yaratılmıyor. Enjekte edilen içerik yaşayan dokulardan oluştuğu için vücut sıvıyı hemen kabul ediyor. Fakat hangi operasyon tercih edilirse edilsin hastanın karşılaşacağı bir risk yok. İdrar kaçırma, ağrı, doğurganlığın azalması, cinsel isteğin azalması gibi konularla operasyonların ilgisi bulunmuyor. Penis yeniden yapılmıyor, düzeltme sağlanıyor.

 

Hastalar açısından merak edilen konular arasında penis büyütme ameliyatlarının süresi ya da penis büyütme ameliyatlarının fiyatı ile nerelerde yapıldığı gibi hususlar da var. Ülkemizde bu operasyonlar estetik müdahale olarak sınıflandığı ve zorunlu sağlık hizmeti olmadığı için sadece özel hastanelerde gerçekleşiyor. Fiyatlandırma hakkında da doktorlardan randevu talebinde bulunuyor ve konuşuyorsunuz. Penis büyütme ancak konusunda uzman olan bir ürolog tarafından organın kısa olduğu onaylanmışsa yapılabilir. Bazı durumlarda hasta penis boyu hakkında bilgilendirilerek, müdahaleye gerek kalmadan da ikna edilebilir. Hastanın psikolojik durumu ve beklentileri bu süreçte doktor tarafından takip edilir.

 

Penis Boyu Saplantısı

 

Konunun erkeklerin dünyasındaki önemini bir kez daha belirtmek isteriz ama her şeyde olduğu gibi penis boyu hakkında da saplantılara kapılmanıza gerek yok. Çünkü ideal penis boyu diye bir ölçü yok. Bu yüzden kendinizi başkalarıyla kıyaslamaya kalkmayın. Türk erkeklerinin ortalama penis boyu ne kadar, Kongolu erkeklerde bu rakam kaç, seninki kaç santim, kalkmamış hali çok küçük fakat boy değil işlev önemli, pipi boyu hesaplama gibi gereksiz konularla da uğraşmayın. Penis boyu sağlıklı bir cinsel hayat için sizin sandığınız gibi uzun olmak zorunda değildir. Çoğu kez yedi santimlik bir ölçü bile normal kabul edilebilir. Gene bu konu hakkında yazılar yayınlayan pembeli beyazlı, çiçekli böcekli sitelerdeki içerikleri de referans olarak düşünmeyin.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Cemozluk.com .İzinsiz hiçbir bilgi ve içerik kopyalanamaz.