Penis Büyütme Ameliyatı
penis-büyütme.jpg
Penis büyütme ameliyatı genel anlamda erkeklerin psikolojik olarak da tercih ettikleri bir ameliyat. Tabii ki günümüzde çeşitli şekillerde bu işlerin nasıl yapılacağı konusunda araştırmalar yapılıyor. Bilimsel çalışmalar ışığında günümüzde biri olarak ameliyat müdahalesinin başarılı olduğu aşikar bir şekilde ortada. Bu hamleyi yapmak istediğinizde elbette ki en doğru yeni ve en doğru işlemi tercih etmeniz gerekiyor. Genel anlamda büyütme işlemi hem kalınlaştırma hem de uzatma işlemi bir arada sunulmasıyla karşımıza çıkıyor. Penisin çevresindeki yağ dokusunda enjekte edilmesi sayesinde kalınlaştırma işlemi yapılıyor. Büyütme işlemi biraz daha komplike bir işlem. Bu şekilde rahatlıkla sonuç alınabiliyor.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Bu ameliyat öncesinde hastaya gerekli bilgilerin verilmesi doktor tarafından gerçekleştirilir. Penis büyütme ameliyatı yapılacağı zaman ufak kesiler yapılarak buradan penisin büyütülmesi sağlanacaktır. Bu ameliyatın yani daha doğru tabirle cerrahi müdahalenin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Gerek kişilerin kendilerinin gerekse cinsel partnerlerinin penis boyu anlamında sıkıntı yaşamaması açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Yapılacak olan işleme göre doktorunuz sizlere gerekli yönlendirmeyi yapacaktır. Penis büyütme ameliyatı sonrasında bir süre cinsel ilişkiye ara verilir. Bu süreçte kalınlaşma işlemi de netleşmiş olur. 6 ay içerisinde metabolizmanın durumu da göz önünde bulundurularak ameliyatın nihai sonucu ortaya çıkar. 1 aylık süreç içerisinde yavaş yavaş penis artık kendi haline almaya başlayacaktır. Bu ameliyatın en önemli avantajlarından biri uzun müddet yatmanıza gerek bulunmayan bir işlemdir. Çok rahatlıkla cilt kapatılarak kişinin normal hayatına devam etmesi sağlanır. Bu yönlerden de büyük avantaj sağlamaktadır.  Genel anlamda kolay bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Cemozluk.com .İzinsiz hiçbir bilgi ve içerik kopyalanamaz.