Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır? Penis Büyütme Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler
penis-büyütme.jpg
Bilindiği gibi erkeklerin en büyük sıkıntılarından biri penis büyütme ameliyatı olarak biliniyor. Aslında son yıllarda çok fazla tercih ediliyor. Sıklıkla karşımıza çıkan önemli estetik operasyonlardan biri. Ancak insanların aklında nasıl büyütülüyor veyahut da nasıl böyle bir işlem yapılıyor gibi sorunlar olabilir. Genel anlamda penis büyüklüğü geçmişten günümüze her zaman için erkeğin daha ön planda olmasını sağlamış bulunmaktadır. Bu yüzden de özellikle penis eğriliği veya küçük penis, mikro penis dediğiniz penislere sahip olan erkeklerde psikolojik olarak da olumsuzluklar karşımıza çıkabilmektedir.
Böyle bir durumda rahatlıkla bir ameliyat ile bu işlemin üstesinden gelme gibi bir durum söz konusudur. Uzatma, kalınlaştırma ya da eğriliği düzeltme gibi ameliyatlar bulunmaktadır. Penis büyütme ameliyatı aynı zamanda hem uzamayı sağladığı gibi hem de kalınlaşmasını sağlamaktadır. Özellikle kalınlaşma çok kısa sürede gözle görülür hale gelebilmektedir.

Penis Büyütme Neden Tercih Edilmektedir?

Normal şartlarda penis uzunluğu ortalama boyu 5 ile 6 santim olabilmektedir. Ereksiyona geldiğinde bilindiği gibi penis hem boyunu uzar hem de enine bir hacim kazanmaktadır. Ereksiyon halinde normal bir penis boyu 13 14 santimetre olur. 12 santimetre ve üzeri bu anlamda normal penis kabul edilmektedir. Genel anlamda düşünecek olursak 11 12 santim gibi uzunlukların altındaki penisler kısa olarak kabul edilmektedir. Özellikle penis kalınlığı konusunda daha dikkatli hareket edilmesinde fayda bulunmaktadır. Çünkü normalden ince penis olduğunda erkeklerde çeşitli psikolojik problemlere yol açabilmektedir.
Bunun acil olarak düzeltilmesi sizler için de çok daha sağlıklı olmaktadır. Bazı durumlarda sönük halde iken çok ince görülen bir penis ereksiyon halinde çok daha kalın hale gelebilmektedir. Genel anlamda oluşabilecek sorunları paylaşacak olursak;
1. Penis uzunluğunun normal penis uzunluğuna göre daha kısa olması
2. Penis kalınlığı normal penise göre daha ince olması
3. Penis doğrultusunda kıvırcıklık olması ve penis eğriliği karşımıza çıkması
4. Sünnet hataları sebebiyle peniste şekil bozuklukları olması
5. Penis üzerinde tüylü alanı olarak bilinen bölgede aşırı yağ bulunmasına bağlı olarak enjeksiyon denilen ameliyat sebeplerinin karşımıza çıkması.

Penis Büyütme Ameliyatı Avantajları Nelerdir?

Aslında bu yöntemler sayesinde penis büyütme ameliyatı günümüzde çok daha kolay hale gelmiş bulunmaktadır. Dünyadaki birçok sağlık örgütü de şu anda kullanılan ve sizlere çeşitli şekillerde ulaşmış olan ilaçlar konusunda ciddi anlamda uyarmaktadır. Kesinlikle bir sihirli değnek gibi görmemek gerekir. Bu konuda öncelikli olarak doktora danışmak ve doktorla görüşmelerini gerçekleştirmek sizler için daha iyi olacaktır. Ancak bu ameliyat sonrasında insanların hakkında bazı soru işaretleri oluşabilir.
penis büyütme
penis büyütme
Kesinlikle duygu, his veya haz kaybolmayacaktır. Bununla alakalı sıkıntı yaşanmayacaktır. Uygulanan bu teknikler sayesinde genel anlamda bir hacmi kazandırılacak ve penis büyütme ameliyatı sonrası daha rahat bir hareket edilmesi ortaya çıkacaktır. Burada asıl önemli olan penis sistemidir. Yani bir penise müdahale sırasında vücudun çeşitli yerlerinden yağ alınarak bu bölgelere takviye yapılmaktadır. Yağ enjeksiyonu kompozit transferleri gibi sistemler sayesinde bir daha kalın ve daha hacim bir penise sahip olma şansınız bulunmaktadır. Bu ameliyat işleminin süreci de tabii ki müdahaleye göre değişebilmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Penis büyütme ameliyatı gerçekleştirildikten sonra hastalar günlük hayatlarına devam edebilirler. Bu ameliyatlardan herhangi bir risk almamaktadır. Sadece penisini torbalar arasında bir hat olur. Bu dikiş hattı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kesinlikle iz kalmayacak ve belli olmayacaktır. Penis üzerinde işlem sonrasında enfeksiyon oluşmaması için bir sargı uygulaması 4 ila 5 gün arasında çıkartılır. 15 gün sonra penis artık her şişme gergin haline gelecektir. Bir ay sonra penis tamamen düzelmiş bir hale gelir. 6 ay sonra en son nihai sonuca ulaşılmış olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Cemozluk.com .İzinsiz hiçbir bilgi ve içerik kopyalanamaz.