Op. Dr. Cem Özlük
P-Shot
P-Shot tarafımızca yüksek kalitede, üst seviye donanımlarla ve alanında en kaliteli ve sorunsuz operasyonlara imza atan bu konuda dünyaca tanınmış olan Op. Dr. Cem Özlük ve ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

P-Shot (PRP)

P-shot (Priapussshot) tekniği sayesinde penisi tazelemek, duyarlılığını arttırmak ve işlevini arttırmak mümkündür. Penisin hacmini, cinsel ilişkinin kalitesini arttırmaya ve sertleşme problemi yaşayan kişilerde bu sorunun iyileştirmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca Pyronie (penis eğriliği) rahatsızlığına da olumlu yönde etkisi vardır.

P-Shot Nasıl Yapılır?

P-Shot işlemi, doku olarak özelliğini yitirmiş (reneretif) bölgeyi canlandırmak için penise trombosit ve Plazmadan zengin (PRP) sıvının enjekte edilerek vücudun kendine ait iyileştirici etkisini arttırmada yardımcı olur. Koldan yeterli miktarda alınır ve santrifüje işlemi yardımıyla bu kandan plazma elde edilir. Bu plazma, penise enjekte edilerek, kök hücrelerini kan akışını arttırır ve sağlıklı dokudaki hatalı iyileştirmede hızlandırıcı etki gösterir.

P-Shot Tedavisi Kimlere Uygulanır?

P-shot tedavisi ereksiyon sıkıntıları yaşayan kişilerde bu duruma bağlı penis boyunu, şeklini sağlığını görünümünü ve işlevini iyileştirmek isteyen kişilere uygulanabilir. Bu tedavi sayesinde cinsel performansınızda da bir artış olacaktır. Tabi ki uzman hekimlerle görüşmek sizin açınızdan daha yararlı olacaktır.

P-Shot Tedavisi Ağrılı Bir Tedavi midir?

Bu tedavi lokal anestezi kullanılarak yapılır. Tedavi sırasında herhangi bir ağrı hissedilmemektedir. Uygulamadan sonra ağrı kesici antiromatizmal ilaçlar bu yöntem ile uyarılan doğal iyileştirme sürecini baskılayıcı özellikte olduğu için kullanılmamaktadır.

P-Shot Tedavisi Ne kadar sürmektedir?

Hastadan hastaya değişmekle beraber, başarılı bir operasyon ortalama 30-45 dk kadar sürmektedir.

Pshot Yan Etkileri

Tedavide kullanılan plazma kişilerin kendilerinden alındığı için tedavinin herhangi bir yan etkisi veya alerjik bir durum söz konusu değildir. Tedavi sonrası enjeksiyon yapılan yerde hafif bir ağrı hissedilebilir. Kullanılan enjeksiyon iğnesi çok ince olduğundan herhangi bir morarma gözlenmez.

 

P-Shot Tedavisinden Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

PShot tedavisinden sonra hasta günlük yaşamına kaldığı yerden devam edebilir. Sadece ilk 24 saat su ile herhangi bir temas yada temizlik yapılmaması gereklidir. Bu süre ardından cinsel ilişkiye girilebilir.

Tedavi sonrasında kişi günlük yaşamına dönebilir.Sadece 24 saat su ile temas ettirmemelidir.Uygulamadan 24 saat sonra cinsel ilişkiye girilebilir.

PShot Tedavisinin Avantajları Nelerdir ?

  • Tedavide herhangi bir yabancı, kimyasal madde veya ilaç uygulanmaz
  • Enjekte edilen sıvı kişinin kendi kanından elde edildiğinden herhangi bir alerjik durum yada doku uyuşmazlığı olmaz.
  • Bulaşıcı hastalık riski yoktur,
  • Tedavi kısa sürede tamamlanır ve hasta günlük yaşamına çabucak geri döner,
  • Tedavinin kalıcılığı uzun sürelidir,
  • Herhangi bir cerrahi müdahale yoktur.

penis büyütme ameliyatı


Uğur Yıldırım

P-shot tedavisi benim için bir dönüm noktası oldu.Hastalarının iyiliğini birinci öncelik olarak alan Cem hocama ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsınız hocam


Alper Demirel

Güle güle korku, utangaçlık, üzüntü hoşgeldiniz özgüven, başarı, mutluluk 🙂 Bunların hepsi Cem hocam ve p-shot tedavisi sayesinde. Teşekkür ederim hocam


Selçuk kılıç

Hayatımın büyük bir kısmını P-Shot tedavisi konusunda tereddüt etmekle geçirdim. Çok detaylı bir araştırmanın ardından kendimi Cem hocamın ellerine bıraktım. Çok başarılı bir operasyounun ardından 2.baharımı yaşıyorum. Teşekküler Cem hocam iyi ki varsınız…


Kazım yavaş

P-Shot tedavisi hayatımın yönünü tamamen değiştirdi. Kendime olan güvenimi geri kazandım. Bunlar hep sizin sayenizde Cem Hocam çok teşekkürler, iyi ki varsınız…Çalışma Saatleri

Op. Dr. Cem Özlük’ e ulaşmak için çalışma saatlerini kontrol edebilir ve randevu alabilirsiniz.Randevu Alın

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak Op.Dr. Cem Özlük ‘e ulaşabilirsiniz.


İletişim Numarası

+90 (535) 463 53 33Adres

Atatürk Blv. No:36
Alanya/Antalya

Ayrıntılı Bilgi Edin
Hemen Bilgi Al
P-Shot hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.Cemozluk.com .İzinsiz hiçbir bilgi ve içerik kopyalanamaz.