Doğal Yollarla Penis Büyütme

4 cm’den küçük olan penislere sahip olanlar doğal yollarla penis büyütme seçeneklerini merak edip araştırmaktadır.
https://www.penisbuyutmeameliyati.com/
Fetal bir sorun olan mikropenis kromozomsal ve hormonal olarak görülen sorunlar arasındadır. Bu yüzden ilk tedavi doğumdan sonra ya da ergenlik döneminde yapılır. Kişinin boyuna ve normal sayılabilecek olan penis ölçüsüne göre yapılan değerlendirme sonucu mikropenis olup olmadığı anlaşılır.

Günümüzde doğumdan itibaren tedavi edilebilen penis sorunları, idrar ve cinsel yaşamı etkiler. Mikropenisi olan bir erkeğin cinsel yaşamının tatminsiz olması gibi bir durum söz konusu olmasa da idrar problemleri yaşaması görülebilir. Özellikle günümüzde her şeyin değerinin büyüklükle ölçülmesi, erkekler arasında penis boyutu tartışmalarının erken yaşlarda başlaması, bu durumun ciddi kompleks haline gelmesine neden olabilir.

Hatta Hitler’in inmemiş testis ve beraberindeki sorunları nedeniyle ırkçı olduğu iddiaları bile günümüzde dikkat çekmektedir. Bu tür bir sorunu olduğunu düşünen erkeklerin üroloji uzmanına danışarak muayene olmaları tedavinin ilk aşamasıdır.

Bitkisel Yöntemlerle Penis Büyütme

Mikropenis haricinde penis sorunlarının yaşanması, gene normal olan penisin küçük olduğu düşüncesinden kaynaklanmaktadır. Normalde küçük olmayan penisler, erkeklerin daha uzun penise sahip olması istekleriyle büyütülmek istenir.

Bir iktidar ve güç gösterisi olan bu durumun cinsel yaşamda kişinin kendine olan güveninin artmasını sağlayacağı düşünülür. Bunun için ilk yöntem bitkisel yöntemlerdir. Bitkisel yöntemlerden yararlanarak penisin boyutunun büyümesinin sağlanması sık rastlanan durumlar arasındadır. Doğal yöntemlerle penis büyütme birçok kişinin bitkisel hap olarak kullandığı ürünlerle oluyor. Ereksiyon süresinin uzamasını sağlayan bu yöntemler kalp krizi riskini arttırdığı için son derece tehlikeli olabiliyor.

Ereksiyon süresinin uzamasını sağlayan bu ürünler sayesinde cinsel performansta artış sağlansa da kan dolaşımını ilgilendiren bu soruna karşı bitkisel yöntem en son çare olmalıdır. Çünkü riskler etkiden çok daha yüksek olabilmektedir.

Egzersizlerle Penis Büyütme

Egzersizle penis büyütme yöntemleri arasında en sık tercih edileni vakumla penis büyütme olmaktadır. Vakum gibi ürünlerin kullanılmasıyla penisin büyümesi sağlanabilir. Özellikle esnetme ve uzatma egzersizlerinin yapılması penisin büyümesine neden olur. Bu şekil hareketlerin düzenli yapılmasıyla 3-4 cm uzatma mümkün olabilir. Penisin uzaması ya da büyümesi için çok büyük beklenti içinde de olunmaması gerekir. Yani uyandığınızda zenci penisi gibi büyük bir penise sahip olmayacağınızı bilmelisiniz.

Penis Dolgusu

Doğal sayılabilecek penis kalınlaştırma yöntemleri arasında bulunan dolgu, kişinin kendi yağlarının buraya enjekte edilmesiyle mümkün oluyor. Kişiden kişiye fark gösteren penis büyütme yöntemleri arasında kalıcı bir çözüm arayanlar, ameliyat yaptırır. Ama 3-4 aylık bir kalıcılık sunan dolgu yöntemi de tercih edilebilir.

Sağlıklı beslenerek ya da spor yaparken penisinizi büyütmeniz mümkün değildir. Penisin doğal boyuna ulaşmasını sağlayan birçok yöntem cerrahi müdahalenin yapılmasıdır. Penisin sıkılıp esnetilmesi egzersiz olarak tercih edilse de sürekli olması ve düzenli yapılması kaydıyla gerçekleşir.

Ameliyat En Etkili Yöntemdir

Penisin büyümesi için enine ve boyuna uzatılması tercih edilen yöntemlerdendir. Ameliyatla kesin sonuç elde edilse de riskler vardır. Öncelikle insan vücudunun en pis yerinin genital bölgeler olduğuna dikkat çekmek isteriz. Ameliyatla penis büyütme yöntemi birçok avantaj sağlamaktadır. Penisin askılarının kesilmesiyle uzaması sağlanır ve dolgu, liposuction gibi yöntemlerle desteklenir. Böylece penisin 3 cm hatta kişiye göre 4 cm’e kadar uzaması mümkün olabilir. Penis boyunun önemli olmadığı ve kadının klitoral orgazmının daha normal olduğunu hastalarımıza anlattığımızda, genelde kalınlaştırma operasyonlarını tercih ettiklerini görüyoruz. Penisin işlevsel özelliğinde bir değişim yaratmayacak olan operasyonlar, son derece kısa sürede gerçekleştirilmektedir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Cemozluk.com .İzinsiz hiçbir bilgi ve içerik kopyalanamaz.