Ürolog-Genital Estetik Uzmanı – Sexolog
CemÖzlük
Ameliyatlarında genellikle kapalı yöntemleri tercih etmektedir. Yüksek risk grubu ameliyatlarda bile kapalı yöntemi uygulayıp hastanın yatış süresini kısaltmakta, iyileşme süresini hızlandırmaktadır.

Op. Dr. Cem Özlük Kimdir ? , Yaptığı ameliyatlar ve geçirdiği başarılı operasyonlar sayesinde adını fazlaca duyuran Genital estetik uzmanı , Ürolog ve aynı zamanda Cinsel Terapist olan Op. Dr. Cem Özlük hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Op. Dr. Cem ÖZLÜK Ankara’da doğdu.

İlköğrenimini TED Ankara Koleji’nde bitirdi.

Orta öğrenimini ise Fen Lisesi’nde tamamladı.

2006’da Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek doktor ünvanını aldı.

2007-2012 yılları arası Gazi Üniversitesi’nde üroloji ihtisasını yaparak üroloji uzmanı oldu.

Hakkımda

İlerleyen yıllarda, uzman doktor olarak atandığı Şırnak Silopi’ de mecburi hizmeti boyunca yaklaşık 1500 cerrahi vaka yaparak üstün hizmet belgesi almıştır.

Şırnak’ta bir günde dört farklı hastaya Laparoskopik Nefrektomi yani kapalı yolla kanserli veya çalışmayan böbreğin çıkarılması ameliyatını yaparak oldukça önemli bir başarıya imza atmıştır.

Mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Amerika ve İtalya’da genital bölge estetiği (kadın/erkek cinsel bölgesi) alanlarında eğitim almıştır. Yurtdışında 200’den fazla genital bölge ameliyatlarına (Penoplasty, Vajinoplasty vs.) katılmıştır. Girilen ameliyatlarda dünyadaki en yeni yöntemleri uygulamaktadır.

Halen bağlantılı olduğu yabancı enstitü ve akademilerde ameliyatlara katılmaktadır.

Doktorluk Süreci

Dr. Cem ÖZLÜK, kadın ve erkek cinsel işlev bozuklukları (cinsel sorunları), erkek İnfertilitesi (kısırlık), Varikosel, Penis-Vajen yapı bozuklukları ve estetiği gibi Androloji konularına yoğunlaşmıştır.

penis büyütme ameliyatı

Bu hastalıkların tedavisinde dünyadaki en yeni yöntemleri takip ederek uygulamaktadır. Bu konularda oldukça fazla sayıda ulusal ve uluslararası seminer, workshop ve kongrelere katılmıştır.

Op. Dr. Cem ÖZLÜK, ameliyatlarında genellikle kapalı yöntemleri tercih etmektedir. Yüksek risk grubu ameliyatlarda bile kapalı yöntemi uygulayıp hastanın yatış süresini kısaltmakta, iyileşme süresini hızlandırmaktadır.

Dr. ÖZLÜK, minimal İnvazif teknikler kullanarak, hastalıkların tanı, teşhis ve takibiyle ilgili çalışmaktadır. Yapılan işlemlerde, Laparoskopik, endoskopik, Perkutan, Mikroskopik ve robotik cerrahi yöntemleri tercih etmektedir.

İlerleyen Doktorluk Süreci

Cem ÖZLÜK, robotik cerrahi ve Laparoskopik cerrahi sertifikalarına sahiptir. Kanser hastalarında çözüm odaklı teknikleri tercih etmektedir. Taş cerrahisinde ise büyük oranda lazer teknolojisini kullanmaktadır.

Dr Özlük’ ün Cinsel Sağlık Enstitüsü tarafından verilen cinsel terapist unvanı da bulunmaktadır. Buna ek olarak cinsel terapilerde kullandığı Access Bars eğitmeni sertifikası da vardır.

Dr. Cem ÖZLÜK’ün aktif olarak üye olduğu akademi ve dernekler: European Society for Sexual Medicine, European Federation of Sexology, Internatiol Academy of Penoplasty, Türk Androloji Derneği ve Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği. International Academy of Penoplasty’ nin halen genel sekreterliğini yapmaktadır.

Dr Özlük; iyi derecede İngilizce, orta seviyede Almanca, az seviyede İtalyanca bilmektedir.Çalışma Saatleri

Şimdi Op.Dr. Cem Özlük’ den randevu alın. Çalışma saatlerini kontrol edin ve randevuya tıklayınCem Özlük ile Tanışın

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak Op.Dr. Cem Özlük ‘e ulaşabilirsiniz.


Telefon Numarası

+90 (535) 463 53 33Adres

Atatürk Blv. No:36
Alanya/Antalya

The hospital industry has been suffering small, yet progressing changes due to the implementation of Obamacare. Some up and coming trends are healthcare consolidation for independent healthcare centers that see a cut in unforeseen payouts. High deductible health plans are also expected to transpire along with a growth of independent practices. Surgery based services are still considered a good business to doctors.

Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms. Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains. Dramatically engage top-line web services vis-a-vis cutting-edge deliverables. Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals after maintainable products.

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box” thinking. Completely pursue scalable customer service through sustainable potentialities. Collaboratively administrate turnkey channels whereas virtual e-tailers. Objectively seize scalable metrics whereas proactive e-services. Seamlessly empower fully researched growth strategies and interoperable internal or “organic” sources.

Credibly innovate granular internal or “organic” sources whereas high standards in web-readiness. Energistically scale future-proof core competencies.

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data. Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures. Completely iterate covalent strategic theme areas via accurate e-markets. Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications. Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change before vertical architectures. Credibly reintermediate backend ideas for cross-platform models. Continually reintermediate integrated processes through technically sound intellectual capital. Holistically foster superior methodologies without market-driven best practices.

Distinctively exploit optimal alignments for intuitive bandwidth. Quickly coordinate e-business applications through revolutionary catalysts for change. Seamlessly underwhelm optimal testing procedures whereas bricks-and-clicks processes.

Synergistically evolve 2.0 technologies rather than just in time initiatives. Quickly deploy strategic networks with compelling e-business products and enabled data.Working hours

Book a visit with Dr Hobson now. Check her working hours and click Book to continue.Consult Dr Hobson

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets.


Call us anytime

+0800 2336 7811


Visit us in person

Madison Avenue 7, NY


Op. Dr. Cem Özlük
Başarıları ve ödülleri
Gerçek Deneyimleri ve başarılı ameliyatları ile ilgili sayısal veriler…


01234567890012345678900123456789001234567890+

Başarılı Ameliyat

Uzun yıllar boyunca geçirdiği başarılı ameliyatlar ile adından söz ettirmiştir.01234567890012345678900123456789001234567890+

Başarılı Tedavi

Birbirinden farklı tedavilerde başarılı sonuçlar alarak adından söz ettirmiştir.012345678900123456789001234567890+

Ödül ve Sertifika

Yüzlerce Sertifika ve ödül alarak tanınan bir isim olmuştur.01234567890012345678900123456789001234567890+

Mutlu İnsan

Binlerce insana umut olarak , tedavi ve operasyonlar ile onları mutlu etmiştir.

Sağlığını ve Görünümünü daha iyi hale getirdiler
Başarı Hikayeleri & Hasta Yorumları
Op. Dr. Cem Özlük ile tanışan , tedavi gören , ameliyat olan kişilerin yazdığı mesajlar bizleri mutlu etmektedir.


Şaşırtıcı hizmet!

Hem klinik ziyaretinde hem de takip eden irtibatta eksiksiz bir iletişime sahip olduk. Zaten arkadaşlarıma ve aileme tavsiye ediyorum.

Ayşe Günay
Bana çok yardım etti

Islanma problemim vardı ve tedavi oldum.Kendisi gerçekten çok anlayışlı nazik bir kişi olmakla beraber bilgisi ve uzmanlığı tartışılmaz bir doktordur.

Sevgi Karaca
Awesome surgeons

The hours are great, and I didn’t have to wait long, what I also like about your office is that you are up-to-date with state-of the-art equipment.

Anita Sempers
My shape is perfect!

They gave me much more than health – they gave me my life back. One that I can still enjoy with my family and my children.

Katharyn Jackson
Cemozluk.com .İzinsiz hiçbir bilgi ve içerik kopyalanamaz.